В Україні запрацював закон про захист тварин: що треба знати власникам

9 Листопада 2021 08:21  0  1040

На Вкраїні та у світіВ Україні запрацював закон про захист тварин: що треба знати власникам

З 8 листопада, в Україні набув чинності новий зоозахисний закон.

 

З цього дня особа, яка супроводжує тварину, зобов'язана забезпечити наявність повідця, якщо вихованець може становити небезпеку для життя або здоров'я людини, а також намордника на собаках небезпечних порід. На домашній тварині має бути нашийник з позначками-ідентифікаторами.

 

Згідно із законом, жорстоким поводженням тепер вважається не лише порушення правил утримання тварин, а й інші порушення правил поводження з ними та їх транспортування.

 

Якщо тварина хвора на сказ або іншу особливо небезпечну хворобу, для її умертвіння обов'язково повинен бути документ від ветеринара. Законом тепер встановлюється вичерпний перелік причин для умертвіння тварин.

 

Забороняється їх умертвіння для регулювання чисельності безпритульних тварин. Разом з тим забороняється бити, травмувати, отруювати тварин, примушувати до нападу одних тварин на інших, використовувати їх як мішень під час стрілянини.

 

Законом також встановлено гуманні умови утримання сільськогосподарських тварин, посилено захист вагітних тварин, заборону розведення птиці для фуа-гра.

 

Забороняється надавати фотопослуги з тваринами.

 

Нагляд за захистом тварин від жорстокого поводження здійснюють органи Нацполіції. І вони ж вживають відповідних заходів.

 

Місцеві ради тепер мають не допускати діяльності пересувних виставок та зоопарків, іншої забороненої діяльності, а також встановлюють перелік тварин, які потребують охорони на їхній території.

 

Раніше дівчина влаштувала своєму псові осінню фотосесію з листям , але таких смішних кадрів не чекала навіть вона.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)