Рада ухвалила закон про штрафи за неправомірне носіння військової форми

7 Червня в 09:49  0  850

На Вкраїні та у світіРада ухвалила закон про штрафи за неправомірне носіння військової форми

Новий закон вводить адміністративну відповідальність за неправомірне носіння військової форми. Також депутати ухвалили кримінальну відповідальність за осквернення пам'ятників і могил учасників Революції Гідності та війни на Донбасі.

 

Законопроект №9217 про внесення відповідних змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України підтримали 235 народних депутатів.

 

Що змінилося?
Нова стаття, яка доповнює закон, передбачає попередження та покарання у вигляді штрафу за незаконне носіння військової форми та одягу з відзнаками військовослужбовців. Розмір штрафу становитиме від 2550 до 3400 гривень.

 

За повторне правопорушення, якщо раніше вже було адміністративне стягнення, відповідальність складе від 3400 до 6800 гривень або ж громадські роботи.

 

Серед іншого розширено перелік осіб, за осквернення могил яких передбачена кримінальна відповідальність обмеженням або позбавленням волі на строк 3-5 років. До цього переліку внесено воїнів, які захищали незалежність і територіальну цілісність України та брали участь в АТО, забезпечували національну безпеку і оборону, стримували збройну агресію РФ в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції Гідності та борців за незалежність України в XX столітті.

 

Згідно з новим законом вводиться відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород. Відтепер купівля, продаж, обмін чи інша оплатна передача ордена, медалі, нагрудного знака до почесного звання, а також їх привласнення або носіння особою, яка не має на те права, чи незаконне зберігання, тягнуть за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від 850 до 1700 гривень з конфіскацією відповідної нагороди.

 

Закон набуде чинності наступного дня після публікації.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
2
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_040619_1.jpg

 

oez_robota_040619_2.jpg

 

oez_robota_040619_3.jpg

Пологи (г.)