Соціальний захист працівників, які працюють в шкідливих та важких умовах праці

22 Листопада в 13:52  0  320

На районіСоціальний захист працівників, які працюють в шкідливих та важких умовах праці

днією із складової Комплексного плану заходів щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на підприємствах Пологівського району на 2014-2018 роки є проведення навчання.

 

Саме такий семінар-навчання для інженерів з охорони праці та спеціалістів відбувся 11 листопада 2016 року на базі КУ “Пологівський навчально-виробничий комбінат”. В ході семінару присутніх ознайомлено з інформацією “Про стан виробничого травматизму на підприємствах Пологівського району за 10 місяців 2016 року”, яку надав страховий експерт Пологівського відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Україні Горобець В.М. . У порівнянні з відповідним періодом попереднього 2015 року кількість випадків збільшилася з 8 до 9, а враховуючи потерпілого від профзахворювання кількість потерпілих на виробництві зросла з 8 до 10 осіб.

 

Начальник відділу охорони праці ПАТ “Пологівський ОЕЗ” Полтавець В.В. поділився досвідом роботи щодо встановлення зв’язку захворювання працівника з умовами праці, а також про обов’язки роботодавця в разі отримання повідомлення про підозру професійного захворювання у працівника.

 

 

Начальник санітарної лабораторії Запорізького обласного центру охорони праці Матвієнко А.М. презентував нову програму автоматизованої обробки результатів лабораторних досліджень і проведення розрахунків, розробленої відповідно постанови КМУ від 1.08.1992 року №442 та нової Гігієнічної класифікації праці, затвердженої Міністерством охорони здоров’я від 08.04.2014 року №248. Програма містить всю нормативну базу та дає змогу спростити роботу фахівців при проведенні атестації та уникнути ряду помилок при обрахуванні та встановлені пільг та компенсації.

 

В ході семінару було розглянуто оновлені списки №1 та №2, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 року №461. Проведено роз’яснення про можливість зберігання пільг для фахівців, які вилучено зі списків на пільгове пенсійне забезпечення за умовами праці, їх фінансування за рахунок коштів підприємства; про порядок обчислення пільгового стажу працівників та з інших питань.

 

Коротких О.М.

головний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту населення

Пологівської райдержадміністрації

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)