Задля майбутнього!

27 Грудня в 11:02  0  384

Здоров'яЗадля майбутнього!

Пологове відділення Пологівської ЦРЛ у 2017 році заплановано оснастити більше, ніж на мільйон гривень


На останній у цьому році сесії Пологівської районної ради народні обранці підтримали зміни до районної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на 2016-2020 роки. Суть змін програми - у необхідності придбати спеціальне обладнання для пологового відділення Пологівської ЦРЛ.


Так, у програмі прописано придбання ноутбука для розшифровки даних запису кардіотокограм новонароджених, стола з джерелом променевого тепла для реанімації новонароджених, інкубатора та лампи для фототерапії новонароджених, шприцевого насоса, пульсоксикметра для новонароджених, дефібрилятора, фетального монітору для нагляду за станом плоду та цифрового колькоскопу. Загальна вартість цього обладнання 1 143 000 грн. – кошти заплановані в рамках програми на 2017 рік.


Програма «Репродуктивне здоров’я нації» та закупівля обладнання вкрай важливі для зниження материнської та дитячої захворюваності й смертності не тільки для пологівських, але й для гуляйпільських матусь, які віднедавна їздять народжувати до пологового відділення Пологівської ЦРЛ.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)