Заборонили перевезення пасажирів у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях без сертифікату про вакцинацію

27 Жовтня 2021 10:39  0  1657

У регіоніЗаборонили перевезення пасажирів у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях без сертифікату про вакцинацію

Обласна влада посилює обмеження для місць масового скупчення людей, і особливо – громадського транспорту.

 

Учора, 26 жовтня, на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке пройшло під керівництвом голови ЗОДА Олександра Старуха, було прийнято рішення посилити контроль за пасажирськими перевезеннями у приміському громадському транспорті. Цього вимагає складна епідеміологічна ситуація, яка ускладняється з кожним днем. За даними епідеміологічного розслідування, 67% захворілих інфікувались внаслідок контакту із лабораторно-підтвердженими випадками. 

 

-Дослідження епідситуації у Запорізькій області показує, що переважна частина захворілих користувалась громадським транспортом. І саме тому протиепідемічним обмеженням на транспорті має бути приділена максимальна увага влади, - наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

 

За результатами обговорення ситуації регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області прийняла рішення з 28 жовтня заборонити користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях, особам які не мають документів про повну або часткову вакцинацію; негативного ПЛР-тесту, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, проведеного не більш як за 72 години до дня поїздки; свідоцтва про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

 

Перевізники зобов´язані інформувати пасажирів про введені обмеження. В разі виявлення у громадському приміському транспорті пасажирів без відповідних документів штраф сплачуватиме не перевізник, а порушник.

 

Контроль за дотриманням обмежень на транспорті здійснюватимуть правоохоронці - Головне управління Національної поліції в Запорізькій області, Управління патрульної поліції в Запорізькій області.

 


Джерело: zoda.gov.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
8
Сміх
45
Жах
66
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)