Чи діятиме заборона на планові госпіталізації під час січневого карантину у Пологах

24 Грудня 2020 08:11  0  803

На районіЧи діятиме заборона на планові госпіталізації під час січневого карантину у Пологах

9 грудня Кабінет Міністрів України опублікував постанову про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Згідно постанови, забороняються всі планові госпіталізації в комунальних і державних медустановах на період посиленого карантину взимку.

 

У Пологівський БЛІЛ, за словами головного лікаря Романа Кравченка, такі обмеження діють ще від початку запровадження червоної карантинної зони. Основна мета — запобігти зараженню коронавірусом у лікарнях, обмежити контакти.

 

“Ніхто у допомозі не відмовляє. Госпіталізація при ургентній допомозі проводиться оперативно та згідно правил. Але якщо операція не передбачає терміновості заради порятунку життя і є бажанням пацієнта — ми не можемо ризикувати здоров'ям цього пацієнта та інших, які перебувають в стаціонарі”, — коментує Роман Васильович.

 

Винятками з правил є:

  • ускладнений перебіг вагітності
  • вагітні, породіллі та новонароджені
  • пацієнти з онко- та пульмонологічними захворюваннями
  • паліативна медична допомога.

 

Якщо для пацієнта важливо провести планову операцію, але він не підпадає ні під одну з цих категорій, можна звернутися до приватної клініки. З 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року приватні медичні установи можуть проводити будь-які планові операції з дотриманням всіх норм.

 

 

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
5
Сміх
9
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)