Хочуть заборонити використання смартфонів учнями у школах

25 Січня в 08:33  0  1460

ОсвітаХочуть заборонити використання смартфонів учнями у школах

Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, каже нардеп

 

Хочуть заборонити використання смартфонів учнями у школах. Відповідний законопроєкт написав народний депутат Олексій Гончаренко.

 

"Сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою. Проте з іншого боку це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу.

 

Крім цього постійне "зависання" у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті та до поширення жорстокого цькування в онлайні", - написав нардеп у Facebook.

 

"Заборона на різноманітні гаджети у школах вже діє у Франції, Греції, деяких штатах Америки. Тож я підготував та подав законопроєкт, щоб і в українських школах обмежили використання смартфонів на уроках. Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу", - заявив Гончаренко.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

72
Супер
1
Сміх
8
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)