В Україні заборонять рекламу ліків до 2024 року

20 Серпня 2021 08:51  0  757

На Вкраїні та у світіВ Україні заборонять рекламу ліків до 2024 року

Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський

 

Рада національної безпеки і оборони доручила Кабінету міністрів України встановити мораторій на рекламу медикаментів до 1 січня 2024 року.

 

Зокрема, Кабмін має встановити мораторій на рекламу лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактики, лікування, реабілітації та діагностики до 2024 року.

 

Зазначається, що таким чином мають “мінімізувати шкідливий вплив самолікування на здоров’я”.

 

Додамо, що міністр культури Олександр Ткаченко прокоментував доручення щодо розробки мораторію.

 

“Ми маємо розуміти, що будь-який бізнес, включаючи телевізійний, має бути соціально відповідальним. А самолікування до відповідальності немає жодного відношення в будь-якій цивілізованій країні”, — сказав Ткаченко.

 

За його словами, реклама медичних засобів становить близько третини доходів телевізійників та інших ЗМІ. Він також наголосив, що незабаром Міністерство культури і інформполітики ініціює зустріч медійників з Мінохорони здоров’я та РНБО.

 

“Розробка механізму триватиме до кінця року, а сам мораторій має бути введений до 1 січня 2024 року. Перехідний час є і він буде використаний ефективно. У діалозі з представниками медіакомпаній знайдемо шлях, як втілити ці зміни максимально без втрат. У першу чергу для них самих”, — додав міністр культури.

 

РНБО також доручила Кабінету міністрів опрацювати питання щодо посилення відповідальності за підроблення документів про вакцинацію від коронавірусу, враховуючи електронні.

 

Мова йдеться також про посилення покарання за внесення недостовірних відомостей до медичних баз даних. Кабмін має розробити та внести на розгляд Верховної ради України відповідний законопроект.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)