В Україні заборонили казки про російських богатирів

6 Грудня в 07:34  0  363

КультураВ Україні заборонили казки про російських богатирів

Книги «Ілля Муромець і Соловей-розбійник: казки про російських богатирів» та «Богатирські російські казки» заборонені до продажу на Україні згідно з постановою Національного комітету по телебаченню і радіомовленню. Про це повідомляє газета «Коммерсантъ» у вівторок, 5 грудня.

 

Причиною заборони стало те, що обидві книги видаються в Росії. Співрозмовник газети в українському уряді підкреслив, що Київ не має нічого проти самих казкових персонажів, у тому числі Іллі Муромця. «Його мощі лежать у печерах Києво-

 

Печерської лаври, книги про нього публікують українські видавництва, і немає необхідності ввозити їх з Росії», — підкреслив він.

 

Відзначається, що за рік в Україні заборонили ввозити 19 російських видань, серед них два твори письменника Бориса Акуніна.

 

Порядок вилучення книг, випущених в Росії та ввезених у країну без дозволу, набув чинності в травні. Заборона не поширюється на видання, які провозять в ручній поклажі або багажі, проте їх кількість не повинна перевищувати 10 примірників.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)