Пологівці змушені платити за світло раз на чотири місяці

27 Травня в 06:42  0  1097

На районіПологівці змушені платити за світло раз на чотири місяці

Отримала платіжку за світло - мушу віддати всю свою зарплату, бідкається жінка біля Пологівського РЕМу, дивлячись на чек у чотири тисячі гривень. Отримала – це м’яко кажучи. Вже другий день до ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» приходять мешканці тих вулиць, які ще чотири місяці тому були на балансі Залізниці.

 

Показники є, платіжок немає
Щомісяця мешканці вулиць Щасливої, Запорізької, Гастелло, Привокзальної, Єдності належним чином знімають показники своїх лічильників і передають їх у РЕМ, але натомість не отримують від організації жодних реквізитів до сплати. Про своє бажання сплати за спожиту електроенергію пологівці нагадували щомісяця, але через те, що «жедешники» не могли розділити між собою структурні підрозділи «Запоріжелектропостачання», борги споживачів накопичувались, переростаючи у фантастичні суми.

 

+3000 кіловат у карму
Саме так розцінила суму в платіжці Олена. Вона платить за рахунками старенької матері, яка вряди-годи користується пральною машинкою. Із постійно працюючих електроприладів тільки холодильник. Сума в платіжці шокувала - і Олена пішла шукати правди. Їй пообіцяли розібратися… до наступного місяця. І це далеко не єдиний випадок завищених сум. Замість 350 – 750 грн, замість 500 – 2 тис. грн…

 

Субсидія не світить
Аллі Василівні пощастило. Вона регулярно отримує платіжки за світло, хоча проживає на одній з проблемних вулиць, проте з цих рахунків не списується сума субсидії, яку призначила Аллі Василівні держава. Кожного місяця жінка економить по максимуму, знаючи, що за користуванням прийде розплата – у повному обсязі. Алла Василівна ходить до РЕМу з документом, що підтверджує її право на субсидію, і досі не може розібратися з переплатою. Хоча цього місяця їй сказали, що таки субсидія вже відображатиметься у платіжному чекові, але отримати його не можна.

 

Приходьте наступного місяця. Алла Василівна націлена стояти до останнього і вибити правду щодо своєї субсидії, але через кілька хвилин розмови починає плакати і йде з двору.

 

Субсидію на електроенергію втратили і інші мешканці неподілених вулиць. Адже не сплативши два місяці поспіль за надані послуги, на допомогу від держави розраховувати не доводиться.

 

В чергу за право платити
Другий день під кабінетом РЕМу жива черга із бажаючих нарешті заплатити за світло. І велика частина отриманих рахунків викликає подив не тільки споживачів, а й операторів. Є версія, що плутанина з цифрами виникає тому, що програма, яка формує платіжки, автоматично в кінці місяця нараховує додаткові кіловати, нібито додаючи їх для округлення місяця. Система так завзято округлює, що плюсує навіть пару сотень кіловат до лічильника квартири, в якій ніхто не живе…Чи це так – оператори запевняють, що будуть розбиратися разом із Запоріжжям, а поки що - приходьте завтра.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
12
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

oez_robota_200Х200_260619_3.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_2.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_1.jpg

 

 

 

Пологи (г.)