Хотіли як краще, а вийшло… За що пологівських мисливців закидали гнівними коментарями в інтернеті?

25 Січня 2021 11:35  0  3916

На районіХотіли як краще, а вийшло… За що пологівських мисливців закидали гнівними коментарями в інтернеті?

На Водохреща пологівські мисливці виловили та підстрелили п'ятеро вовків на території Пологівського району. Хижаки довгий час тримали у страху кілька сіл. Та після події, у соцмережах на адресу рятувальників посипалися гнівні коментарі від пологівців.


“Кожен з нас понесе покарання за скоєне”, “ Ніколи не розуміла і не зрозумію мисливців з їх тягою до вбивства, від якого отримуються задоволення. Гидко”, “...Це демонстрація бездушності і людської забави з життями тих хто слабший”, “Найжахливіший звір - людина.”...


З такими та іншими коментарями у мережі зіткнулися мисливці після публікацій фото з вбитими хижаками. Як розповідає учасник відлову вовків - Ігор, не жага до вбивства керувала мисливцями у погоні за звірами, а бажання очистити територію від смертельної небезпеки.


Саме вовки становлять велику загрозу для життя людей і домашніх господарств в селах. Зараз там лишається все менше жителів, територія стає ласою та доступною для хижаків.

 

“ Ситуація із вовчими промислами у районі стала критична. Останній час звірі вщент озвіріли: заходили на подвір'я до людей, нищили птицю, худобу, рвали собак. Тільки за одну ніч у селі Лозовому, загризли на смерть та з'їли п'ятеро собак у людських дворах. Мешканці деяких сіл нашого та сусідніх районів, де хижаки докучали найбільше, звернулися до мисливців із проханням зловити звіра. Команди мисливців сусідніх районів об'єдналися між собою, заради відстрілу вовків. Загалом полювало на вовків близько тридцяти мисливців.

 

Спіймати вовків не так просто, їх потрібно тільки брати в загін. Що ми всі разом і робили. Вистежували їх по снігу, співпрацюючи разом із мисливцями інших районів, виганяли вовків туди, де можна було влаштувати їм засідку. Робота не одного дня, тільки коли застрелили хижаків, люди змогли полегшено зітхнути. Всього постреляли п'ять молодих вовків, вагою до 50 кілограмів кожний. У них величезна територія для полювання, при розмноженні, вовча зграя швидко б захопила ще більше територій “ - пояснює мисливець з досвідом.

 

Ігор розвінчує думку того, що мисливці - це винищувачі живих польових тварин, як думає дехто. Наприклад, зайця, на якого традиційно полюють, майже не залишилось в лісопосадках. Тварини потерпають від новітньої сільськогосподарської техніки, що знищує їх нори в полі та хімічної обробки полів.

 

За правилами, бити вовка і лисицю мисливці мають право скільки завгодно і безкоштовно, бо звірі вважаються шкідниками. Лисиці бешкетують постійно, шкодячи людському господарству - нівечать загородки, тягають курей. Крім того, саме ця тварина є найбільшим розносником смертельної хвороби - сказу. Лисиця кусає домашніх тварин, а ті - людей. Не рідкістю стало, коли пологівці помічають сліди хижих звірів у себе на подвір'ї. Кому таке сподобається? Тому, не справедливо звинувачувати мисливців у тому, що вони б'ють хижаків, які є вкрай небезпечними. Організованим відстрілом лисиць в районі зараз ніхто не займається.

 

Мисливці ж можуть полювати строго у визначених місцях і на тих тварин, які дозволено Законом, у супроводі єгеря та при наявності ліцензії на відстріл. У разі допущення порушень, мисливець позбавляється дозволу на полювання.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

113
Супер
8
Сміх
28
Жах
58
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)