Маленьких оезівців нагородили за участь у серйозному конкурсі Есть фото

15 Квітня в 14:41  0  1035

Знай нашихМаленьких оезівців нагородили за участь  у серйозному конкурсі

Минулого четверга на ґанку редакції газети «Районка» відбулась приємна святкова подія - отримання подарунків. А нагороди були заслужені - за участь у творчому і водночас серйозному конкурсі дитячого малюнка, приуроченому до Дня охорони праці (28 квітня).

 

Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей» проводиться редакцією журналу «Охорона праці» за підтримки Держгірпромнагляду України у трьох вікових категоріях. Його учасниками стали й діти працівників ПАТ «Пологівський ОЕЗ». Керівництво та профспілковий комітет підприємства вже другий рік поспіль ініціюють проведення цього важливого для збереження життя конкурсу та гідно нагороджують не тільки переможців, а й усіх учасників.


Цього року свої роботи на розгляд комісії Пологівського ОЕЗу надали 15 хлопчиків та дівчаток. Визначилися переможці. На нагородження, яке пройшло в редакції «Районки», завітали представники ОЕЗу - директор з персоналу Анна Хохлова, начальник відділу охорони праці Володимир Полтавець, а також страховий експерт з охорони праці відділення фонду від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі Володимир Горобець.


Переможцями конкурсу, які були нагороджені настільними іграми, футбольними м‘ячами та флешками, стали:


У категорії 6-10 років:


І місце – Сабріна Сакевич


ІІ місце – Валерія Петрова


ІІІ місце – Вікторія Волкова

 

У категорії 11-14 років:


І місце – Владислав Чистов


ІІ місце – Лілія Стрельченко

 

У категорії 15-18 років:


І місце – Микола Цукан


ІІ місце – Марина Видрич


ІІІ місце – Владислав Доброхвост

 

Звісно ж, відзначили й тих учасників конкурсу, які не посіли призових місць: це Євген Колов, Нікіта Доброхвост, Богдана Видрич, Анастасія Олійник, Варвара Мартовод, Анастасія Колеснік, Вікторія Доброхвост.


Усі учасники конкурсу на Пологівському ОЕЗі були нагороджені солодкими подарунками і фломастерами – стимулом для того, щоб продовжувати малювати та брати участь у конкурсах.


Маленьким оезівцям подякували за їх творчість, активність, фантазію та відповідальність, адже вона найголовніша в темі, яку так яскраво освітили учасники конкурсу. Діти були раді подарункам та вже запланували конкурувати у малюнках наступного року.


За словами Володимира Полтавця, всі роботи дітей передані на область. Звідти найкращі поїдуть до Києва.

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Денис КОЗИНЕЦЬ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)