За що віддали свої голоси депутати районної ради?

21 Квітня в 15:31  0  1113

На районіЗа що віддали свої голоси депутати районної ради?

Сесійне засідання сімнадцятої сесії Пологівської районної ради, яке пройшло у п'ятницю, 21 квітня, мало у порідку денному дуже багато питань та було досить тривалим, тому коротко повідомимо про найважливіші рішення, прийняті народними обранцями.


Першим питанням стало визнання повноважень нового депутата районної ради Альбіни Донець, яка працює заступником з виховної роботи Пологівської гімназії «Основа». Вона замінила депутата від партії ВО "Батьківщина" Костянтина Лозицького, який склав свої повноваження. Альбіна Валеріївна пообіцяла сумлінно ставитися до своїх депутатських зобов’язань та працювати на благо рідного краю. Окрім того, в рамках сесії нового депутата закріпили за територією Костянтинівської сільської ради та комісією з питань освіти та охорони здоров'я.


В рамках питання про внесення змін і доповнень до програми районного бюджету на 2017 рік депутати розподілили дохідну частину районного бюджету. По спеціальному фонду виділено 130 000 грн. на придбання для фізкабінету Пологівської ЦРЛ апарату біорезонансної стимуляції БРС-2М (40 000 грн.) та фіброгастроскопа (90 000 грн.).


З Гуляйпільского району зайшла субвенція у розмірі 60 000 грн. на відшкодування витрат на оплату послуг по пологодопомозі роділь та породіль Гуляйпільського району.


Через районний бюджет в область передано субвенцію з міського бюджету у розмірі 614 587 грн. на умовах співфінансування на реконструкцію дренажного колектору пакової зони в заплаві р. Конка. До речі, сама область (фонд охорони навколишнього природного середовища) додає на цей об'єкт 5 531 282 грн.


Окрім цього, з обласного екологічного фонду охорони навколишнього природного середовища через районний бюджет на місто Пологи виділено 1 980 000 грн. на придбання двох сміттєвозів. На умовах співфінансування з міського бюджету до цієї суми буде додано 220 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)