ШОК! З пологівців здирають гроші газовики - перевертні! Що робити людям?

7 Лютого в 15:20  0  2106

Події містаШОК! З пологівців здирають гроші газовики - перевертні! Що робити людям?

Чи правомірно так звані “газовики” вимагають гроші за перевірку вентиляційних каналів у пологівців?


До Пологівця Олександра Полумієнка навідались додому газовики з вимогою перевірки вентиляційних каналів на наявність тяги.

 

- Перший раз до двору зайшли троє молодиків і просили заплатити за перевірку 77 гривень, я відмовився, бо знаю що ця процедура повинна здійснюватися за рахунок підприємства. Наступного дня до мене прийшли дві жінки і представилися працівниками газової служби із Запоріжжя. Через мою відмову платити, залишили письмове попередження про відключення газу, - пояснює чоловік.

 

Чоловік звернувся до редакції Газети з проханням опублікувати інформацію стосовно правомірності дій працівників газової служби, бо впевнений, що таким чином можуть діяти звичайні аферисти.

 

Упродовж двох днів до журналістів надійшло ще кілька звернень з подібним формулюванням. До пологівців (переважно жителів Червоного висілку) приходять працівники компанії ТОВ “Запоріжгаз”, здійснюють перевірку вентиляційних каналів, беруть оплату за надану послугу у розмірі 77 гривень, власнику домогосподарства залишають акт виконаних робіт. А тим, хто з якихось причин відмовляється платити, залишають припис про відключення від газу. Як нам стало відомо, за кілька днів працівники цієї компанії “обробили” не одну вулицю в місті.

 

За роз'ясненням ми звернулись до старшого майстра ПАТ “Запоріжгаз”Павла Онищенка:


- Перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинна виконуватись спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт. Така перевірка здійснюється раз на рік. Пологівська газова служба (ПАТ “Запоріжгаз”) давно не має ліцензії на проведення таких робіт.


У газовій службі зазначають, що компанії, які здійснюють перевірку вентиляційних каналів, можуть брати кошти за надану послугу. Розмір плати встановлюється згідно їх внутрішній політиці.

 

Аби не бути ошуканим шахраями, старший майстер радить при візиті газовиків, вимагати не лише пред'явлення посвідчення, а й дозвіл (ліцензію) на здійснення своєї діяльності. Після перевірки вентиляційних каналів, один підписаний акт перевірки залишається у споживача, інший надається до міської газової служби. Відключити ж газ можуть лише в тому разі, коли у акті перевірки буде вказано про несправність вентиляційних каналів. При цьому господар вправі відмовитися від послуг однієї організації і скористатися послугами будь-якої іншої.

 

Нам надали список організацій, які мають право перевіряти вентиляційні канали. Але ТОВ “Запоріжгаз”, яке так сміливо працює на території Поліг, у цьому списку не значиться. Тобто акт перевірки, який споживач газу отримав на руки, фактично не дійсний.. Виходить, що людей просто ошукали?!

 

З місцевих підприємств офіційний дозвіл на роботи має: ПП “Кравцов Ігор Вікторович” та ПП “Теплотехсервіс” та інші компанії з міста Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Енергодар, Вільнянськ та Запоріжжя. Пологівські організації проводять перевірки згідно затвердженого графіку з ПАТ “Запоріжгаз”. І на даний момент цього не роблять.

 

Ось перелік організацій із Запоріжжя, які сьогодні мають ліцензію на проведення робіт з обслуговування димових та вентиляційних каналів:
ЧП “Промтехсервіс Запоріжжя”, ООО “Ремонтник-96”, КП “Основа”, ПП “Хортиця - Інтерм”, ООО “Спецрембутсервіс”.
Повний список розміщений на сайті 104 газової служби.

 

Пологівців вводить в оману схожа назва організацій.

 

Пояснюю: регіональна газова компанія та компанія, що “працює” зараз у Пологах мають однакову назву - “Запоріжгаз” відмінність лише у абревіатурі, чого звичайний споживач просто не помічає!

 

 

Ось таку печатку на акті проведених робіт ставить самозвана компанія!

 

Важливо: При пуску газу документи видані цією організацією будуть вважатися недійсними!

 

За нашою інформацією, фіктивна організація працює не лише у Пологівському районі а й у сусідніх Оріхівському та Гуляйпільському.
Враховуючи критичність ситуації, журналісти сьогодні повідомили про дії зловмисників поліцію. Про результати перевірки і висновки відповідних органів будемо повідомляти вас надалі.

 

Ще раз про головне!

При замовленні послуг уточнюйте дійсні дозвільні документи зазначених організацій на проведення робіт з обслуговування димових та вентиляційних каналів. Результати робіт по перевірці та прочищенню димових і вентиляційних каналів оформляються актом, в якому вказується пристрій димоходів і вентиляційних каналів, відокремленість, відсутність засмічення, герметичність, наявність тяги, справність оголовків. Один примірник надається у ПАТ «Запоріжгаз»., - попереджають споживачів газу на офіційному сайті регіональної газової компанії “Запоріжгаз”.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)