Що потрібно повернути з минулого Есть фото

4 Вересня 2018 15:34  0  1694

Маю думкуЩо потрібно повернути з минулого

Є речі та події, які можна віднести до пережитків минулого, проте якщо вони залишили позитивні почуття та спогади в душі людини, вона хоче повертати їх знов і знов, щоб вкотре насолоджуватись. Що б хотіли повернути з минулого пологівці - дізнавались журналісти “Районки”.

 

 

Лариса, фельдшер
В минулому була безкоштовна медицина та освіта. Саме їх і хочеться повернути в сучасність, проте сама розумію, що це вже неможливо.

 

 

Ольга, домогосподарка
З минулого хочеться повернути цінову політику, безкоштовну та дієву медицину, стабільну заробітну плату.

 

 

Лідія, продавчиня
Ціни, певно, радували людей лише в далекому минулому. А якщо чесно, повернути хочеться безтурботність яскравих шкільних та студентських років.

 

 

Костянтин, абітурієнт
Минуле пройшло, і нічого звідти повертати не потрібно. Власне мене все влаштовує тут і зараз. Жити треба в сучасності, не озираючись на минуле.

 

 

Іван, пенсіонер
В минулому залишилась молодість, от її б повернути. А ще хочеться більше спілкування та позитивного настрою. Хліб по 26 копійок також було б доречно повернути з минулого.

 

 

Алла, охоронниця ДК “Юність”
Хотілося б повернути стабільність та впевненість у завтрашньому дні. Для людей виробничого віку мають бути доступні різні вакансії, як раніше.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)