Все починається з добра

26 Вересня 2014 11:40  0  3839

Народна новинаВсе  починається  з  добра

Кажуть, що весь світ наповнюється сяйвом добра, завдяки чуйним людським серцям, особливо у тяжкий для українців час, коли тривожні дзвони б’ють на сполох, закликаючи нас об’єднатися заради Миру.

 

Не почерствіли, не обміліли людські душі, відгукуючись милосердям на події, які відбуваються тривалий час на Сході нашої країни.

 

Гуманітарні акції, марші Миру, збори коштів на підтримку солдат в зоні АТО стали першочерговим завданням кожної свідомої людини.

 

Хочеться висловити слова подяки підприємцю Андрію Дикуну за виявлену підтримку військовослужбовців 55-ї запорізької артбригади, що знаходиться в зоні АТО, котрий не залишає наодинці з проблемами наших рідних, земляків у складних польових умовах.

 

Власними силами та за допомогою небайдужих гуляйпільців Андрій неодноразово доправляє до солдат необхідні комплекти обмундирування, генератори, ліхтарі, фарбу, робочий інструмент, продукти харчування, предмети особистої гігієни та ін..

 

Нехай же сторінки твого молодого життя, Андрію, будуть світлими, чистими та яскравими, і благородні вчинки повернуться сторицею. А наших солдат нехай Господь Бог оберігає від куль! Повертайтеся додому живі та здорові!

 

Шановні земляки! Хай ваші серця відгукуються на людський біль і відкриваються для добра. Будьмо милосердними! Поспішаймо творити добро!

 

Рідні солдат Світлана Балак та Ірина Сакун
м. Гуляйполе

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)