Складно і з потугами: депутати Пологівської районної ради прийняли бюджет на 2018 рік

22 Грудня в 17:54  0  351

АктуальноСкладно і з потугами: депутати Пологівської районної ради прийняли бюджет на 2018 рік

Позачергова сесія Пологівської районної ради, яка відбулася у п’ятницю, 22 грудня, видалася напруженою та, як ніколи, складною. Незважаючи на попередні засідання постійних комісій та президії, депутатам було складно розібратися в проекті бюджету на 2018 рік, який затверджували цього дня.

 

За словами депутата районної ради Василя Тимошенка, питання бюджету на наступний рік було поспішним в порядку денному цієї сесії, бо «ані керівництво ради, ані фінансовий відділ РДА до кінця не розібралися в ньому».


Депутати зажадали порівняльної характеристики бюджету 2017-року та майбутнього 2018-го, яку їм пообіцяли надати до 15 січня. Каменем супротиву постало питання про те, що коштів освітянської субвенції на зарплату педпрацівникам вистачить лише на півроку. Депутати також висунули пропозицію збільшити депутатський фонд на 1 100 000 грн, аби народні обранці мали більше можливостей фінансово допомогти громадянам, котрі звертатимуться до них.


Після 15-хвилинної перерви врешті решт депутати дійшли згоди і бюджет району на 2018 рік було прийнято. В результаті обговорень вирішено додатково збільшити дохідну частину на загальну суму 5 000 000 грн, з яких 4 400 000 грн виділено на зарплату педпрацівникам (1 900 000 грн додається з районного бюджету, таким чином освітян на 100 % забезпечено заробітною платнею), 300 000 грн на зарплату працівників культури і 300 000 на зарплату працівникам Пологівського ЦПМСД. Додатково в рішенні буде прописано дозволити відділу освіти забезпечити виплату премії працівникам Пологівської ДЮСШ для диференціації зарплати.


Обсяг доходів загального і спеціального фондів районного бюджету прогнозується на рівні 103 831 000 грн. У цілому обсяг видатків на 2018 рік затверджено у розмірі 339 325 336 грн. Освітня субвенція склала 55 399 300 грн, медична - 25 721 500 грн.


Окрім цього проведено перерозподіл коштів районного бюджету на 2017 рік та його підсумки.


Детальніше про бюджети району 2017 та 2018 років читайте у свідому номері газети «Районка» та на порталі rayonka.com.


Загалом під час сесійного засідання були обговорені та прийняті нові програми на 2018-й і подальші роки та зміни до них, а саме: програма соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік, зміни та доповнення до програми розвитку освіти на 2018-2020 роки, програма донорства крові, протидії захворюванню на туберкульоз, програми «Репродуктивне здоров’я нації» та «Призовна дільниця», ін.


Депутати поцікавилися, як на сьогодні вирішено питання з опаленням шкіл. За словами керівництва відділу освіти, наразі закуплено три котли, їх установка проходить у Басаньській, Федорівській школах та ЗОШ № 6, закуплені пелети та вугілля, всі школи опалюються.


Були внесені зміни до програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки. Депутати порушили проблему щодо проведення заходів з визначення райдержадміністрацією земельної ділянки відповідно до встановлених вимог для розміщення полігону твердих побутових відходів і закриття існуючого сміттєзвалища в селі Пологи та наголосили на необхідності включення даного заходу до діючої Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки.


Порушувалось на сесії і питання щодо страйку пологівських енергетиків, які почали звільнятися через невиплату заробітної плати. Як стало відомо, депутатами було зроблено запит на керівництво обленерго, у відповідь отримано роз’яснення, що на сьогоднішній день 27 осіб з Пологівського району звільнилися. Станом на 1 листопада 1 500 000 грн сягає заборгованість по зарплатах, яку керівництво обленерго реструктуризують і будуть погашати в І кварталі.


Окрім того поза рамками порядку денного депутати заслухали звіт про пророблену за 11 місяців цього року роботу Пологівського відділу поліції від в.о. заступника начальника Пологівського відділу поліції, майора поліції Олександра Кобця та поставили питання щодо розкрадачів металобрухту.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)