Юрист і К: відповідальність за напад собаки

3 Грудня 2015 15:46  0  2414

Запитай у "РАЙОНКИ"Юрист і К: відповідальність за напад собаки

«Мій собака вкусив знайомого. Не сильно, без агресії, просто хапнув. Знайомий взагалі з відреагував з розумінням, однак було помітно незадоволеність. Якою взагалі є відповідальність за укус? Собака домашній, здоровий та щеплений». Сергій, 36 років.

 

Відповідає помічник судді Пологівського районного суду Олександр Харченко:

 


 

- Відповідальність за порушення правил тримання собак і котів передбачене статтею 54 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), де зазначено, що тримання собак і котів у місцях, заборонених відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигул собак без повідків і намордників або в не відведених для цього місцях, тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 17 до 51 гривень. А попередження або накладення штрафу на посадових осіб – від 51 до 85 гривень.

 

У разі дій, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, і повторного вчинення вищевказаного порушення протягом року на громадян накладається штраф у розмірі 51-85 гривень із конфіскацією тварин, а на посадових осіб - від 68 до 119 гривень. При цьому стан тварини на відповідальність не впливає. У разі подання потерпілим судового позову, за наявності медичних довідок про лікування отриманого пошкодження та переліком процедур і застосованих ліків, порушник має відшкодувати матеріальний збиток у відповідному розмірі.

 

Задавайте юристу свої питання за телефоном (061-65) 2-36-76 або надсилайте на електронну пошту serval89@yandex.ua

 

Ми оберемо найактуальніші питання, відповідь на які ви зможете знайти на сайті «Районки» www.rayonka.com щовівторка та щочетверга, у рубриці «Запитай у «Районки».

 


 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)