Їй сьогодні 100! Есть фото

12 Серпня в 16:01  0  1298

Знай нашихЇй сьогодні 100!

Сьогодні, 12 серпня, свій сотий день народження святкує солдатська вдова Агнія Олександрівна Крилова. Газета не раз писала про цю видатну жінку, у якої війна забрала коханого чоловіка, а життя не завжди мало солодкий присмак. Однак, незважаючи на це Агнія Олександрівна – щаслива жінка. Вона сама виховала двох дочок, стала вчителем і наставником для десятків учнів, а сьогодні вона – одна з двох довгожительок нашого району.

 

Війна застала 26-річну Агнію у Прибалтиці, де стояв 185-й стрілецький піхотний полк, в якому політруком служив її чоловік Григорій. Коли почалася війна, він лише на годину вирвався з частини, щоб встигнути посадити на останній потяг вагітну дружину з малою дочкою. То й був останній раз, коли Агнія Олександрівна бачила свого чоловіка. Повідомлення про те, що чоловік пропав безвісті прийшло у серпні 41-го. Однак незважаючи на це, Агнія Олександрівна чекала на коханого навіть після закінчення війни, адже сильно любила його. Так більше і не вийшла заміж.


Як би не було важко жінці, але вона зуміла виростити та дати гідну освіти двом дочкам, пропрацювати довгі роки у школі, заслужити там авторитет, отримати нагороди, серед яких нагорода відмінника освіти Росії, ветеран війни та інш.


Зараз Агнія Олександрівна живе з дочкою та зятем, які є її підтримкою. Старенька любить читати, писати вірші, співати та з ентузіазмом розповідає про своїх учнів, які пам’ятають свою вчительку, й досі надсилають їй листи.

 

З музикою під акордеон на сьогоднішній ювілей до довгожительки завітали голова Пологівської РДА Артур Крупський, начальник УСЗН Оксана Семененко, начальник відділу культури і туризму Марина Діденко. Очільник району привітав ювілярку і висловив гордість за те, що на Пологівщині живуть такі шановані люди, які є прикладом для багатьох поколінь. Агнії Олександрівні побажали родинного затишку та здоров’я на довгі літа. З вітальною листівкою, грошовим подарунком та продуктовим набором у гості прийшли представники ветеранської організації - Іван Мінько та Федір Носко. Музичний дарунок із собою принесли подружжя Павловських - Олена та Володимир (Пологівський СБК).


Скільки радості було у вологих від сліз очах ювілярки! Агнія Олександрівна у свою чергу всім присутнім побажала міцного здоров‘я та розкрила свій секрет довголіття.


- Я весь час ходила босоніж, обливалася холодною водою та багато працювала з дітьми, - розповіла старенька.

 

І одразу стало все зрозуміло – рецепт довголіття Агнії Крилової у її любові – до своїх учнів, до дітей, до чоловіка, якому залишилася вірною все життя, до людей, до життя! То ж будьте здорові, Агніє Олександрівно, у Вас є ще багато чому повчитися!

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)