Ухилянти від аліментів - прибирають вулиці міста

1 Березня в 10:14  0  1056

На районіУхилянти від аліментів - прибирають вулиці міста

Аліменщиків, які ухиляються від свого батьківського боргу, держава змушує відпрацьовувати! Один із видів покарання за несплату аліментів - виконання суспільно - корисних робіт. (ст 183 КУ про адміністративні порушення). 

 

Виконавча служба визначає злісних ухилянтів батьківського боргу і подає на них до суду. Суд направляє таких осіб на виконання суспільно - корисних робіт, за які їм нараховуються кошти. Але на руки гроші вони не отримують. Зароблені кошти перераховуються на рахунок виконавчої служби, а та в свою чергу відправляє їх одержувачу аліментів.

 

Минулого 2018 року у Пологівському районі таких було 10 чоловік, з початку 2019 року - додалось ще 7. Відпрацьовують за місцем проживання, на комунальних підприємствах або на території сільської ради, - повідомляють У Пологівському районному відділі Філії Державної установи “Центр пробації” в Запорізькій області.

 

Фактично боржники прибирають територію міста - чистять сніг (взимку), метуть сміття, гребуть листя та інше. В якості наглядача за виконанням відведених робіт виступає майстер підприємства до якого направлений покараний або голова сільради.

 

До того ж більшість ухилянтів від аліментів є жінки! Часто на відпрацювання виходять напідпитку! З січня місяця вже три протоколи складено на жінок, які прогулюють роботу, одній з порушниць світить в'язниця!

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

34
Супер
9
Сміх
1
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)