Куди подіти непотрібний одяг?

28 Листопада 2011 18:36  0  6616

Запитай у "РАЙОНКИ"Куди подіти непотрібний одяг?

   Дома скупчився старий одяг, який цілком нормально виглядає. Але я з нього виросла, деякі речі набридли і носити нічого не буду, а викинути шкода. Напевно є люди, яким він б ще став в пригоді. Підкажіть, куди у нас в місті можна принести такі речі? Оксана

 

   Одяг можна принести в Пологівську організацію «Червоного хреста» (голова Олена Плетінь). Для прийому речей спеціально виділено години: кожної п'ятниці з 8.00 по 11.00, однак, якщо ви прийдете в інший будній день - ваші речі із задоволенням приймуть. Організація знаходиться на вул. Привокзальній, 17, другий поверх.

 

   Іграшки, одяг та взуття для дітей від трьох до вісімнадцяти років приймуть в дитячому притулку «Світанок» по буднім дням з 8.00 до 17.00. Адреса: вул. Суворова, 4.

 

   Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування у Пологівському районі», а саме відділ організації надання грошової та натуральної допомоги також займається розповсюдженням одягу серед нужденних. Зателефонувавши за тел. 2-36-50 ви зможете дізнатись всю необхідну інформацію, а якщо речі мають великий обсяг - представники установи на ваше прохання самостійно вивезуть їх. Адреса: вул. Жовтнева, 23.

 


   Свои вопросы задавайте по тел. 2-36-76, либо присылайте по адресу vopros-rayonka@list.ru

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  добродеятель 29.11.2011 11:30
красный крест - достойная организация, не секта какая-то
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)