Пологівець став учасником міжнародного бігового марафону

23 Травня в 14:07  0  981

АсортіПологівець став учасником міжнародного бігового марафону

20 травня у місті Дніпрі відбувся третій міжнародний півмарафон з бігу. Серед бігунів були як професіонали так і любителі. Єдиним учасником із Поліг став колишній фотокореспондент Газети «Районка» Артем Махонін.


Марафон європейського рівня, один з найкращих. В цілому, в заході взяло участь більше 3,5 тисяч людей з 11 країн світу, глядачів зібралося близько 8000 осіб.


Пробігти марафон Артем мріяв вже давно, старанно готувався до цієї події протягом 2-х років. Коли відчув, що готовий до старту, поїхав до Дніпра.


Бігти довелось під проливним дощем, але погодні умови не вплинули на швидкість Артема. Не дивлячись на травму колінного суглобу, хлопець зміг подолати відстань у 21 кілометр всього за 1год, 46 хвилин. За що отримав медаль від організаторів марафону.


Як говорить сам Артем, участь у марафоні для нього стала особистою перемогою! А ще, посиланням для молодого покоління Пологівщини, яке стало «заручниками» сучасної інтернет – епохи: «Молодь повинна облишити свій комфорт і почати займатися спортом!»

 

Артема вітаємо з перемогою! А всім пологівцям бажаємо не боятися ставити перед собою цілі та досягати їх!

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)