Яйця зроблять новорічне олів’є елітною стравою

9 Листопада в 10:22  0  880

АктуальноЯйця зроблять новорічне олів’є  елітною стравою

Асоціація «Союз птахівників» повідомляє, що роздрібні ціни на яйця на внутрішньому ринку країни можуть збільшитися до 27-29 гривень / 10 штук до кінця поточного року. Ціни триматимуться на досить високому рівні до весни. У пологівців ця новина викликає посмішку: яйця на місцевому ринку вже коштують 30-35 грн за десяток.

 

Господині продають домашні яйця на «Хитрому» по 35 грн. Зазначають, що така ціна через те, що птиця погано несеться восени. Хоча у чапаєвців, які зрання привозять яйця на ринок біля «Хитрого», можна знайти яйця за ціною 30 грн за 10 шт.


- Я купую яйця у знайомих. Поки що віддають за 20 грн за десяток. В АТБ – 25 грн. Та хіба ж зрівняєш домашнє яйце з АТБівським, - розповідає пологівчанка Тетяна.


Що буде через місяць, коли настане час покупок до новорічного столу, ніхто не знає. Але вже за сьогоднішньою ціною новорічне олів'є перетворюється на елітну дорогу страву, яка може стати розкішшю для святкового столу пересічного пологівця.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)