Титаномагнієвий комбінат шукає кадри серед пологівців Есть фото

10 Листопада в 15:15  0  859

На районіТитаномагнієвий комбінат шукає кадри серед пологівців

Роботодавці міста, району та навіть області завжди активно співпрацюють з нашим Пологівським центром занятості, тому вакансії тут змінюються та завжди є. Дні відкритих дверей та ярмарки вакансій – традиційні заходи для центру. Так, сьогодні, 10 листопада, для безробітних Пологівского району в районному центрі занятості провели ярмарок вакансій за професіями електрогазозварювальник, токар, слюсар-ремонтник, сантехник, електромонтер. На зустріч з потенційними робочими кадрами приїхали представники ТОВ «Запорізького титаномагнієвого комбінату».


- Це підприємство відчуває великий кадровий голод та має саме зазначені вакансії з подальшою перспективою працевлаштування на комбінаті. Тому вони приїхали до нас із хорошими пропозиціями. Під час ярмарку роботодавець презентував своє підприємство, надавав розширену інформацію про вакансії, відповідав на запитання присутніх у залі і навіть вже провів кілька співбесід з претендентами, розповіла Газеті начальник відділу взаємодії з роботодавцями Пологівського районного центру занятості Галина Манько.


Пропозиції титаномагнієвого комбінату дійсно заманливі: заробітна плата від 4500 грн, підвезення автобусом на роботу та додому працівників із Поліг,Оріхова.


На ярмарок вакансій завітали близько 40 шукачів роботи, яких зацікавили відповідні вакансії, умови роботи та оплати праці, питання транспортного підвезення, а головне - можливість здобуття нової професії.


Наприкінці зустрічі директор Порлогівського районного центру занятості Василь Сліпченко висловився про важливість отримання інформації з перших вуст та користь проведення подібних заходів. Фахівці служби зайнятості в свою чергу теж докладають чимало зусиль, аби допомогти знайти роботу тим, хто дійсно цього прагне.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)