«Я хочу, щоб моя життєва історія стала корисною людям. Любіть цей світ і зробіть життя таким, за яке варто боротися», – Яніна Соколова

14 Квітня 2021 15:43  0  299

Маю думку«Я хочу, щоб моя життєва історія стала корисною людям. Любіть цей світ і зробіть життя таким, за яке варто боротися», – Яніна Соколова

Журналістика як професія виникла в ХІХ столітті. Протягом наступних ста років шансів на розвиток цієї професії було вкрай обмаль – журналістам дозволялося рухатися тільки шляхом марксизму-ленінізму, агітації-пропаганди – все інше було полем суцільних табу. З початком незалежності поступово українська журналістика почала набувати національної ідентичності та унікальності, але, знову ж таки, на неї, як і на суспільство, чатували нові небезпеки і нові виклики – самоцензура, важкий спадок посттоталітарного минулого, продажність, готовність писати замовні матеріали, прогинатися під замовника та ще багато чого іншого. Та й зараз часи журналістів не легші. Проте поки є люди, що дійсно виконують роль "четвертої влади", віддзеркалюють реальні, непідкупні матеріли, доти буде рухатись прогрес свободи слова. Одніє з таких людей є Яніна Соколова - сильна духом журналістка, жінка, яка поборола онкозахворювання.

 

Яніні Соколовій 35 років. Вона одружена і мати двох синів. Яніна має дві вищі освіти, закінчила факультет психології Запорізького національного університету і Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. Грала у театрі, знялася у 16 кінофільмах. Із 2006 року Яніна Соколова почала працювати ведучою на провідних українських телеканалах, а із 2012 року в ефір почала виходити її авторська програма «Кіно з Яніною Соколовою», із 2015 року – «Рандеву з Яніною Соколовою» на «5 каналі». У 2018 році Соколова запустила свій Youtube-канал «Вечір з Яніною Соколовою», присвячений викриванню фейків російської пропаганди про Україну.


І ось, ця вродлива, талановита і успішна молода жінка, повідомляє, що уже 7 місяців долає рак, що за цей час вона пройшла через 30 променевих терапій, 4 курси хіміотерапії, операції і втрату волосся.


Вона звітує, що встигла зробити за той час, відколи дізналася, що має онкозахворювання: "Я створила 30 ефірів «Рандеву з Яніною Соколовою» та «КІНО з Яніною Соколовою», 20 випусків «Вечер с Яниной Соколовой», здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси Screen School, видала книгу «Шевченко на кожен день», зіграла у театрі і у кіно та спродюсувала фільм про армію «WE ARE SOLDIERS», який от-от вийде у прокат у Парижі". Наступну частину свого життя, повідомляє Яніна Соколова, вона хоче присвятити темі, яка «поглинула зсередини», хоче «допомогти українцям, хворим на рак, полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період».

 

Автор: Візіренко Оля

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)