На Пологівському шляху виросла непроїзна яма Есть фото Есть видео

16 Жовтня 2020 09:03  0  1637

На районіНа Пологівському шляху виросла непроїзна яма

Величезна яма, яку вже не проїхати, утворилась на дорозі села Басань. Шлях «Чернігівка-Новополтавка-Семенівка-Басань» давно вкритий суцільними ямами, але одна ділянка взагалі наводить жах на водіїв. Автодорога сполучає районні центри, нею проходять маршрути шкільного автобусу, автобусні маршрути загального користування.

 

 

На власні очі переконалися у тому журналісти “Районки”, завітавши до Басані. Дана дорога сполучає місто Пологи з кількома іншими населеними пунктами Пологівської громади. Цим же шляхом шкільний автобус возить дітей до Басанської школи з прилеглих сіл. Ями на дорозі є причиною постійних ремонтів транспорту і, на жаль, аварій на тій ділянці дороги.

 

Причиною руйнування дороги став інтенсивний рух великовантажного автотранспорту компаній, які перевозять будівельний матеріал для ремонту доріг, що увійшли до проекту “Великого будівництва”.

 

Ремонти такого масштабу неможливо провести силами громади, - впевнені місцеві мешканці.

 

 

“Рух на цій ділянці шляху інтенсивний. Аварійно небезпечна ділянка дороги протяжністю 10 - 15 метрів вимагає термінового проведення капітального ремонту. Саме тут найбільше зазнають пошкоджень автомобілі. Поряд із дорогою водії викатали грунтовий об'їзд, але це ніяк не допоможе при погіршенні погодних умов,”- зазначає працівник сільради, депутат міськради Анатолій Діхтяр

 

Саме осінньої негоди водії бояться найбільше. Тоді цю ділянку аварійної дороги взагалі не оминути.

 

Звернення громадськості до районної влади не дають результату, бо дорога належить державному підприємству “Місцеві дороги Запорізької області”.

 

З проханням проведення ремонту аварійної ділянки шляху Пологівська міська рада звернулась до ДП “Місцеві дороги Запорізької області”.

 

У відповідь на звернення керівництво підприємства пояснює, що дорога не увійшла до переліку капітального чи поточного ремонтів автомобільних доріг, що проводяться за державні кошти у 2020 році.

 

А щоб зберегти дорогу від подальшого її руйнування, необхідно вести контроль за великоваговим транспортом на автодорогах загального користування місцевого значення. Контроль за дотриманням водіями вантажних автомобілів вагових параметрів не входить до повноважень підприємства.

 

Зважаючи на відписки державного підприємства, водії та місцеві мешканці вже зневірились, що ситуація зміниться на краще.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
8
Сміх
21
Жах
19
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)