Яку небезпеку несуть брудні руки

10 Липня в 10:55  0  693

АктуальноЯку небезпеку несуть брудні руки

Через немиті руки ризикуємо захворіти на інфекційні хвороби. Вірусні інфекції довго зберігаються на предметах побуту і через дотик руками потрапляють до людського організму. Так само ротавірусна інфекція, гострі респіраторні та кишкові інфекції


Та чи реально позбутися від небезпеки, що оселяється на руках, звичайним миттям? Коментує лікар - епідеміолог Пологівської БЛІЛ Тетяна Одинець:

 

“Звичне для нас миття рук, несе виключно мехнічну очистку. При цьому піт, бактерії та інші мікроорганізми з рук видаляються лише частково. Тільки із застосуванням антисептика чи спиртового розчину можна гарантувати повне очищення рук.


Мити ж руки потрібно милом впродовж 30 секунд під проточною водою. Особливу увагу приділяючи піднігтьовим зонам та ділянкам між пальцями, так само кисті рук, - саме в цих місцях знаходиться найбільше скупчення бактерій. Важливо використовувати одноразовий рушник чи серветку для сушіння рук після миття.

 

Обов'язково потрібно мити руки після відвідування громадських місць, туалету, перед вживанням і приготуванням їжі та при явному забрудненні.

 

У випадку відсутності води миття рук заміняємо обробкою антисептиком. Його можна придбати в аптеці.”

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
5
Сміх
4
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)