Якими новими онлайн сервісами центру МВС можуть скористатися пологівці

27 Серпня 2021 15:55  0  1051

Події містаЯкими новими онлайн сервісами центру МВС можуть скористатися пологівці

Триває реформа сервісних центрів МВС. Одним з ключових напрямків цієї реформи є впровадження нових онлайн-сервісів.


Так, суттєво спростилася процедура обміну посвідчення водія або отримання його після втрати. Цю послугу можна отримати, скориставшись онлайн-сервісом Головного сервісного центра «Електронний кабінет водія», або замовивши виготовлення посвідчення водія через портал «Дія», у тому числі, за допомогою мобільного додатку.


При цьому усі документи, необхідні для виготовлення посвідчення водія, надсилаються до територіального сервісного центру МВС в електронному вигляді. Термін обробки документів та виготовлення посвідчення водія не перевищує 5 робочих днів. Після цього клієнт отримує на свою електронну адресу повідомлення про готовність посвідчення водія та може звернутись до відповідного сервісного центру для його отримання, надавши при цьому оригінали документів. Видача посвідчення водія, замовленого онлайн, відбувається позачергово. Замовити цю послугу можна в любому територіальному сервісному центрі МВС, у тому числі і в ТСЦ № 2345 м. Пологи.

 

Також Головним сервісним центром МВС розроблено та впроваджено онлайн-сервіс «Калькулятор», який допоможе власнику транспортного засобу розрахувати орієнтовну вартість послуги з реєстрації (перереєстрації), а саме:


Суму сплати за послугу ТСЦ МВС залежно від типу транспортного засобу та країни-виробника;
У разі потреби розраховує суму сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування;
У разі потреби розраховує розміри сплати податку при продажу транспортного засобу.
Скористатися цією послугою можна онлайн – на офіційному вебсайті Головного сервісного центру МВС.

 

Ще один новий онлайн-сервіс, яким можуть скористатися клієнти сервісних центрів МВС – перевірка наявності номерних знаків.


Це дозволяє людині, яка бажає зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, дізнатися, до якого саме територіального сервісного центру МВС необхідно звернутися, щоб отримати на свій автомобіль обраний номерний знак. Інформацію про наявність номерних знаків можна отримати на вебсайті регіонального сервісного центру МВС.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
4
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)