Яка доля фельдшерських пунктів Пологівського району

16 Липня в 12:41  0  1011

На районіЯка доля фельдшерських пунктів Пологівського району

Нещодавно навколо ФАП села Балочки Федорівської ОТГ виникли дискусії серед пологівців через можливе його закриття.

 

Думки з приводу неперспективності ФАПу висловила головний лікар ПЦМСД Анна Дуб, сьогодні акушерські пункти підпорядковуються їй.

 

Журналістам “Районки” Анна Михайлівна роз'яснила ситуацію:


“ Я, як керівник, подавала всі розрахунки стосовно утримання ФАП керівництву району, установа справді збиткова і утримувати її коштом, що перераховує нам НСЗУ не реально. Потрібна фінансова допомога з боку органів місцевого самоврядування. На жаль коштів на утримання ФАПу у них немає. Ми робимо все можливе аби ФАП продовжував функціонувати, як варіант будемо скорочувати посаду санітарки, щоб тамтешній фельдшер міг працювати на повну ставку. Однозначно, поки на місці буде працювати фельдшер, ФАП існуватиме”.

 

Проблемних ФАПів крім Балочківського у районі ще два - Новофедорівський і Костянтинівський, називає лікар. Проблема - недостатнє фінансування, мала кількість населення.

 

Наприклад, Балочківський фельдшерський пункт обслуговує 160 місцевих мешканців (при плановій кількості населення в 750 чоловік), а фінансові витрати на нього становлять близько 157 тисяч на рік.

 

Скільки ще протягнуть медичні працівники, закріплені за збитковими ФАПами, невідомо, бо з кожним роком населення цих сіл невпинно зменшується...

Через відсутність фельдшерів два роки тому зачинилися медпункти у селах Решетилівка, Новокарлівка.

 

Крім вищезгаданих сільських ФАПів сьогодні продовжують працювати Григорівський, Український та Шевченківський, повідомила лікар.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
4
Сміх
15
Жах
27
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)