Через три місяці: як живеться пологівчанці на яку в поїзді впала полиця

13 Травня в 13:21  0  1801

Події містаЧерез три місяці: як живеться пологівчанці на яку в поїзді впала полиця

Рівно три місяці тому, 13 лютого, у потязі “Київ - Бердянськ” постраждала наша землячка Наталя Манько. 60 - річна жінка поверталась із Києва до Поліг, коли на її спину впала верхня полиця із пасажиром. В результаті - отримала перелом грудного хребця, протрузію і гематоми.

 

Трагічний випадок набув розголосу на всю Україну. До Пологівської БЛІЛ, де на лікуванні перебувала постраждала, приїздили центральні ЗМІ, аби розповісти історію Наталі та допомогти їй у складній ситуації.

 

Сьогодні, 13 травня, рівно три місця з дня трагічної подорожі. Журналісти “Районки” зв'язалися із Наталею аби дізнатися про стан її здоров'я та дії “Укрзалізниці”. Саме підприємство, за словами жінки винне у тому, що полиця не була закріплена і впала під час руху, пошкодивши хребет жінці. Після чого перебувала на лікуванні довгих два місяці.

 

Зараз Наталя почуває себе ліпше, але говорити про повне відновлення здоров'я, зарано. Наразі потрібні кошти на поїздку до обласної лікарні і проведення МРТ хребта. Поки жінка продовжує отримувати лікування амбулаторно і знаходитися на лікарняному.

 

Страхова компанія оплачує лікарняний, згідно з встановленими тарифами, повідомила Наталя. А ось підприємство, завдяки якому підірвалось здоров'я жінки, не дає про себе знати.


- Оплачувати послуги адвоката у мене можливості немає, більше думаю про відновлення свого здоров'я. Представники “Укрзалізниці” були у мене лише раз у лікарні. Пізніше повідомили мене через журналістів, що слідство з моєї справи триває. Понад місяць від них нічого не чути.

 

Нагадаємо, що раніше стосовно цього випадку, Укрзалізниця заявила, що у травмуванні пологівчанки винен пасажир з верхньої полки.

“Травмування пасажирки сталося внаслідок неналежного закріплення іншим пасажиром верхньої полиці”, зазначається у повідомленні пресслужби Укрзалізниці.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
97
Жах
42
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)