Як закінчився навчальний рік у пологівських школярів?

2 Червня в 11:59  0  982

ОсвітаЯк закінчився навчальний рік у пологівських школярів?

У пологівських школах хоч і дистанційно, але все ж таки пролунав останній дзвінок. Учні вже отримали табелі успішності. Видавали їх школярам індивідуально у школі або надсилали в електронному виді. Сьогодні це анонімна інформація, не доступна для широкого загалу, але у вчителів та директорів шкіл ми спробували дізнатися про рівень успішності школярів у цьому навчальному році.

 

Дистанційне навчання впродовж трьох місяців, у навчальному процесі зіграло свою роль. Освітяни в один голос говорять: рівень знань у дітей не знизився. Для цього вчителям доводилось витрачати більше часу на підготовку і роз'яснення навчального матеріалу учням. При оцінюванні предметів, орієнтувались на поточні оцінки та дистанційну активність учня.

Більшості учням, навіть вдалось покращити свої оцінки завдяки новій формі навчання. Вчителі це пояснюють тим, що домашня атмосфера сприяє розкутості і впевненості дитини.

 

Наразі черга здачі ЗНО для випускників. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня. Після чого будуть підбиті підсумки і визначена кількість відмінників на Пологівщині.

 

Сьогодні вже можна говорити про кількість дев'ятикласників у Пологівській ОТГ, що мають отримати свідоцтво з відзнакою. Таких - одинадцять. Вже наступного тижня учні отримають свій документ про освіту, коментують у відділі освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
14
Сміх
7
Жах
14
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)