Як та хто виконуватиме вимоги протестувальників у Семенівці

22 Червня в 12:24  0  1818

На районіЯк та хто виконуватиме вимоги протестувальників у Семенівці

Нагадаємо, 19 червня 2020 року жителі сіл Семенівка та Григорівка оголосили безтермінову акцію протесту - блокували рух вантажівок на ділянці дороги О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань. Протестувальники скаржилися, що місцеву дорогу псують вантажівки, які їздять цим напрямком і проводять ремонти на запорізьких трасах.


Автомобільні фури активісти зупиняли перед дорожнім мостом. Мета протестувальників - вийти на перемовини з балансоутримувачем дороги, підрядними фірмами, що здійснюють ремонт магістралі та добитися ремонту місцевих доріг. На щастя, люди були почуті, того ж дня на місце прибули керівники громади і представники ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Фури "вбивають" пологівські дороги через бездіяльність Укртрансбезбеки


Керівництво ДП «Місцеві дороги Запорізької області» наголосило, що розв’язання цього питання лежить поза сферою їх діяльності. І головна проблема знищення доріг та узбіч на Пологівщині полягає не у “Великому будівництві”, як думають пологівці, а у невиконанні своїх функцій Державною службою України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека»).

 

На підприємстві також зазначили, що дана ділянка дороги потребувала відновлення ще у 2018 році, тоді та навесні цього року шляховики приводили її до проїзного стану. Однак нині, через збільшення інтенсивності руху великовантажного транспорту, стан дороги та узбіч знову погіршився.

 

Керівництво держпідприємства неодноразово зверталось до профільного Департаменту облдержадміністрації, стосовно руйнації доріг загального користування місцевого значення Запорізької області перевантаженим великоваговим транспортом.

 

Було проведено кілька нарад за участі «Укртрансбезпеки», Нацполіції та профільного Департаменту облдержадміністрації, де були обговорені заходи з недопущення перевищення навантажень на автошляхи Запорізької області. Проте, відповідно до чинного Законодавства, дієві важелі впливу знаходяться виключно у сфері діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті. Адже саме вони мають стежити за порушеннями з боку перевізників великовантажних авто.

 

Зважаючи що фахівці «Укртрансбезпеки» фактично не справляються зі своїми повноваженнями по всій державі, 17 червня 2020 р. Президент України Володимир Зеленський в рамках термінових заходів доручив правоохоронним органам стежити за порушенням габаритно-вагових обмежень на дорогах України. Наслідки від руху перевантажених авто дорогами України прийняли справді загрозливі масштаби по всій державі, - йдеться в офіційному зверненні ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Проблему вирішуватимуть за столом переговорів


Підрядні ремонтні фірми зробили і практичні кроки задля зниження градусу напруження серед громадян - підсипали щебеню та розгорнули його уздовж дорожнього мосту.


Після попередніх перемовин керівництва району з представниками ремонтних фірм, буде проведена загальна зустріч обох сторін у кабінеті керівника Пологівської громади. У вівторок, 23 червня, дві сторони повинні визначитися з термінами, масштабом та протяжністю ремонту пологівських доріг, - повідомили журналістам “Районки” учасники акції.

 

В разі відмови виконати вимоги народу, протестувальники готові знову блокувати роботу ремонтників і перекривати трасу. Чи дійдуть консенсусу у вирішенні даного питання зацікавлені сторони, читачів Газети повідомимо окремо.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

24
Супер
13
Сміх
11
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)