Як та хто виконує вимоги протестувальників у Семенівці

29 Липня в 16:22  0  1326

На районіЯк та хто виконує вимоги протестувальників у Семенівці

Минув місяць як жителі сіл Семенівка та Григорівка оголосили безтермінову акцію протесту та блокували рух вантажівок на ділянці дороги О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань. Протестувальники скаржилися, що місцеву дорогу псують вантажівки, які їздять цим напрямком і проводять ремонти на запорізьких трасах.


Мета протестувальників - добитися ремонту місцевих доріг. Зі свого боку керівництво району направило письмові звернення до будкомпаній та ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

 

Чи поліпшився стан доріг сьогодні, журналісти Газети дізнавались в учасника акції протесту, мешканця Семенівки Євгена Безкровного:

“Ями на дорожньому мосту працівники “Автомагістралі” засипали старим (знятим з інших ділянок дороги) асфальтним покриттям, так само вирівняли ями з боку виїзду із села. Обіцяли, що до осені буде проведено ремонт дороги протяжністю 2 кілометри. 


Голова громади обіцяв, що невдовзі буде здійснено ямковий ремонт дороги в Семенівці. На жаль, питання ремонту дороги напрямком Пологи - Чернігівка залишається не вирішеним.


Вантажівки, які курсують даною ділянкою траси та розбивали нам дороги, виконуючи підрядні роботи з ремонту на трасі Бердянськ - Запоріжжя, зараз дотримуються часового режиму і перевозять вантаж пізно ввечері. В разі недотримання визначених умов відповідальними сторонами, будемо знову виходити на протест”.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
8
Сміх
16
Жах
25
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)