Як та де рятуються від морозу пологівські безхатьки Есть фото Есть видео

18 Лютого 2021 15:02  0  1200

Події містаЯк та де рятуються від морозу пологівські безхатьки

Великі морози, які вже майже тиждень тримаються на Пологівщині, найважче пережити безхатькам. Де та як переживають скруту мешканці міста, які залишились “без варіантів”?


У Пологівському Терцентрі дізналися, що єдиний діючий пункт обігріву на території міста знаходиться в приміщенні актового залу Залізничної лікарні. Там упродовж дня тимчасово можуть перебувати ті, кому потрібно відігрітися.

 

Затриматися та переночувати безхатьки можуть тут же, в одній із будівель, на території лікарні. Туди, журналісти Газети направили чоловіка, який нетверезий ледь не замерз у парку Залізничників.

 

  

Найди забезпечені ліжком, є умивальник і ...все. Харч безхатьки добувають собі самотужки, як і все інше. Поки, єдина можливість посмакувати повноцінним гарячим обідом, це прийти до парку у четвер. Раз на тиждень віруючі люди, члени євангельської церкви “Світло Світу” готують та годують бездомних і не тільки. Сьогодні саме такий день і голодних зібралось більше десятка.

 

 

 

Працівники терцентру опікуються мешканцями нічліжки, при наявності дають їм одяг б/у, продуктові набори чи постільне. Зараз таких запасів немає, тому звертаються до пологівців, які мають бажання допомогти таким людям, приносити необхідні речі та продукти до установи: вул. Чеберка, 23, тел.06165 23650

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
0
Сміх
17
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)