Як рятуватися від спеки: поради лікаря

20 Червня в 15:31  0  989

АсортіЯк рятуватися від спеки: поради лікаря

Літня спека - справжнє випробування. Вона виснажує і втомлює, як допомогти організму пережити нестерпну спеку знає головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб:


У спекотну погоду посилюється потовиділення, тобто з організму йде більше води, ніж зазвичай. Тому, щоб компенсувати втрати, варто пити більше води.

 

Як багато пити води?

Рекомендована кількість рідини, яку необхідно споживати в день, обчислюється з розрахунку 30 мл на 1 кг маси тіла. Тобто, для дівчини вагою 50 кілограм - півтора літра рідини, якщо вага людини від 70-80 кг, то випивати слід 2-2,5 л води в день.


Крім води, варто також пити трав'яні чаї, компоти, соки. Однак звертайте увагу, що в останніх є цукор. Його застосування, особливо в спеку, слід обмежити.

 

Харчування:
Варто також звертати увагу на харчування. У спеку варто харчуватися так, щоб половину денного раціону складали овочі та фрукти.

 

Як співіснувати з кондиціонером?

Кондиціонер допомагає охолодити приміщення, але він не дає свіжого повітря. Тому кімнату з "охолоджувачем повітря" треба періодично провітрювати. Якщо прийти з вулиці "гарячим" і відразу встати під кондиціонер - можна захворіти. Тому, зайшовши з вулиці, намагайтеся не потрапляти під струмінь охолодженого повітря. До того ж різниця температури в приміщенні, де працює кондиціонер, з вуличною температурою не повинна перевищувати 10 градусів.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
5
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)