Як пройшла остання у цьому році сесія депутатів Пологівської райради

20 Грудня в 15:35  0  1490

На районіЯк пройшла остання у цьому році сесія депутатів Пологівської райради

Остання у цьому році сесія Пологівської райради сьомого скликання пройшла сьогодні, 20 грудня. Розпочалась вона із приємностей - голова райради Олександр Покутній і голова РДА Артур Крупський урочисто поздоровили пологівців, які отримали почесне звання “Заслужених працівників”.

 

Указом Президента України про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівника соціальної сфери, за вагомий особистий внесок в організації державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, сумлінну працю та високий професіоналізм, присвоєно почесне звання “Заслужений працівник соціальної сфери України” Людмилі Сімоненко, директору КУ “Пологівський обласний центр соціально - психологічної реабілітації дітей”.

 

 

Державною нагородою України відзначили і працівника агропромислового комплексу. За значний особливий внесок у розвиток агропромислового комплексу, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства присвоєно почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”, генеральному директору ТОВ “Семенівське”, депутату райради Володимиру Сизоненко.

 

 

За що голосували

Основна увага депутатів була направлена на питання, що стосувались бюджетних призначень на новий 2020 рік.


Обсяг доходів загального і спеціального фондів районного бюджету прогнозується на рівні 31085556 грн, що на 6.7% більше очікуваних надходжень 2019 року.

 

Витрачати ж ці кошти планують на утримання районної ради у 2020 році у сумі 3 100 000 грн.


Пологівська РДА - 12 309 6629 грн.

 

у тому числі кошти підуть на:
районний центр соцслужб - 1 154 000;
КНП “Пологівська БЛІЛ” - 11 734 134 грн;
відділ освіти, молоді та спорту РДА - 39 503 053 грн;
управління соцзахисту населення РДА (видатки на виконання заходів районних програм) - 2 918 700 грн;
відділ фінансів РДА - 17 332 756 грн.

 

Кошти у сумі 5 611 456 грн відійшли на утримання закладів спільного користування, які у 2020 році переходять на фінансування Пологівської ОТГ , для отримання соціальних, освітніх, та інших послуг населенням територій, що не ввійшли до об'єднаної громади.

 

Бюджет депутати визнали збалансованим, але таким що може зазнати корегування.

 

Окремим пунктом проголосували депутати за програму соціально - економічного та культурного розвитку району на 2020. Планується збільшення середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника по району на 9,8% і становитиме 11209 гривень. Кількість зареєстрованих безробітних станом на 1 грудня 2019 становить 743 осіб. На 2020 рік очікується збільшення безробітних до 950 осіб.

 

Частина питань винесених на голосування була прийнята пакетним голосуванням. Їх депутати попередньо розглянули на комісіях.

 

А саме:

- Затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП “Пологівська БЛІЛ” 2020 рік.
- Про затвердження фінансового плану КП “Пологівський ЦПМСД” 2020 рік.
- Затведження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Григорівка
- За присвоєння 5 рангу посадової особи місцевого самоврядування голові райради Олександру Покутньому, за що передбачена виплата грошової надбавки.
- За структуру та штатний розпис виконавчого апарату райради, умови оплати праці працівників апарату, план роботи райради на перше півріччя 2020 року.
- За внесення змін до фінансового плану КП “Пологівський ЦПМСД” на 2019 рік.
- За передачу автотранспортних засобів - об'єктів спільної власності територіальних громад району до Пологівської ОТГ.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
6
Сміх
11
Жах
44
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)