Як пологівці ярмаркують на Сорочинському ярмарку Есть фото

17 Серпня 2021 12:06  0  3163

АсортіЯк пологівці ярмаркують на Сорочинському ярмарку

Відсьогодні на Полтавщині вирує яскраве дійство – національний Сорочинський ярмарок. Минулоріч торжище не проводили через карантин. Нині ж програма заходів триватиме з 17 - 22 серпня.

 

Традиційними учасниками наймасштабнішої ярмарки України є Засновники художньо-керамічної майстерні «Добра глина» подружжя Віктора та Лариси Нагурних. Вже понад двадцять років майстри Пологівщини представляють наш край на відомому заході.

 

Ціле містечко майстрів увібрало в себе найкращих з усієї України. Сотні глиняних виробів ”Доброї глини” розмістилися у довгих павільйонах. Це посуд, настінні тарілі, сувеніри, садово-паркова скульптура, пласти та багато іншого. Вся продукція виконана в кращих традиціях українського народу та вражає різноманітністю авторських орнаментів. Наших земляків тут знають і цінують, а товар має попит.

 

У Національному Сорочинському ярмарку беруть участь підприємства, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування, організатори колективних експозицій, пісенні, танцювальні та музичні колективи, окремі виконавці, організатори зон відпочинку та розваг. Також часті гості торжища – делегації з різних країн світу, та туристи.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
10
Сміх
5
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)