Як навчатимуться пологівські школярі з 8 листопада

4 Листопада 2021 10:36  0  2144

На районіЯк навчатимуться пологівські школярі з 8 листопада

Через складну епідситуацію шкільні канікули на Пологівщині подовжили до 7 листопада. Навчання має відновитися з 8 листопада.


Учні 5 – 11 класів можуть повернутися до стаціонарного навчання у школах при умові, що колектив навчального закладу буде вакцинований на 100 відсотків. Такі умови роботи закладів освіти визначені для територій “червоної” зони карантину.

 

Вже зараз відомо, що на очне навчання з 8 листопада жодна міська школа Поліг не вийде, окрім учнів початкової ланки (1 - 4 класи). Про це Газеті повідомили у відділі освіти Пологівської громади.

 

Не всі вчителі встигли пройти повний курс вакцинації до встановленого постановою Кабміном терміну. Загальна кількість вакцинованих освітян станом на 1 листопада становить 85,8%, повний курс пройшли - 56,4% працівників.

 

Вчителі, які взагалі відмовляються вакцинуватися, з 8 листопада будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Відомо, що керівники всіх навчальних закладів вже вакциновані.

 

Поки в громаді стовідсоткову вакцинацію має колектив Семенівської і Інженерненської ЗОШ. Процес навчання у них буде проходити стаціонарно для учнів всіх класів,- розповів начальник відділу освіти Пологівської громади Сергій Бандурка.

 

У районі

Станом на 3 листопада, в районі лише 10 % закладів освіти, де вакциновано 100 відсотків працівників. Також, низький відсоток вакцинованих водіїв приміських/міжміських маршрутів, що складає – 37 %, - про це зазначив голова Пологівської РДА під час засідання районного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
11
Сміх
20
Жах
36
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)