Як лісівники борються із головним ворогом лісу Есть фото

3 Липня в 13:55  0  921

На районіЯк лісівники борються із головним ворогом лісу

Одним із головних ворогів лісу є пожежі. Щоб знизити ризик їх виникнення, лісовою охороною в лісових господарствах здійснюється цілий ряд комплексних профілактичних заходів: встановлюється наглядова агітація, проводяться роз’яснювальні бесіди з населенням, перекриваються дороги шлагбаумами. Також в умовах профілактики лісових пожеж створюють лісові протипожежні бар’єри. Одним із ефективних методів боротьби з вогняною стихією є мінералізовані смуги.


Мінералізована смуга – це ділянка території, з якої ґрунтообробними механізмами видалено наземні горючі матеріали. При цьому мінеральний шар ґрунту оголюється, а трава, хвоя, листя та інші матеріали, здатні горіти, в процесі цього присипаються землею. Ширина смуги повинна бути удвічі більше від можливої висоти полум'я низової пожежі.


На сьогодні у лісових масивах зони діяльності ДП «Пологівське ЛМГ» влаштовано 127 км мінералізованих смуг, проведено догляд за діючими в об’ємі 1474 км, поновлено дороги протипожежного призначення. Втім, це не остаточна статистика створення мінералізованих смуг. За аномальних температурних умов, тобто при складній пожежонебезпечній обстановці лісівники продовжують їх створювати.

 


У лісгоспі з початку року лісових пожеж не виникало.

 

 

 

 

 

 


Прислал: Інженер лісових культур Антоніна Діхтяр

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)