Як дезінфікуються у Пологах будинки ОСББ

9 Квітня в 11:18  0  971

Події містаЯк дезінфікуються у Пологах будинки ОСББ

Сотня багатоповерхівок, що числяться на балансі КУП Житло-Сервіс, мають бути продезінфіковані хлоровмісними засоби в період карантину, повідомив журналістам Газети директор комунальної служби Олександр Луценко.


А як з вірусом борються незалежні від комунальників будинки ОСББ в умовах карантину?


- Прибирання з хлоркою у під'їздах будинку проводиться регулярно, не тільки в період карантину. Протираються перила, двері, вікна. Маємо на зарплаті прибиральницю, яка і виконує дану роботу. Крім того, при загрозі поширення інфекції в період карантину, до прибирання територій біля власних квартир активно долучилися і самі мешканці, - повідомила голова ОСББ пров. Станційний, 17 Катерина Татьяненко.

 

- Прибираємо у під'їздах із засобами для дезінфекції два рази на тиждень. Обробляємо перила, двері, промиваємо підлогу з дотриманням всіх заходів безпеки. Плануємо також провести повну дератизацію у будинку для знищення шкідників, розповіла голова ОСББ вул. Магістральна, 107 Олена Бабенко.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
12
Сміх
12
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)