У Воскресенці добровольці готуються гасити пожежі

10 Вересня в 11:55  0  959

На районіУ Воскресенці добровольці готуються гасити пожежі

Воскресенська громада стала учасником програми «ULEAD з Європою», за підтримки якої у громаді була створена добровільна пожежна команда.


До складу добровільної пожежної команди увійшло 12 чоловік - мешканці Воскресенки і Роздор, які заздалегідь пройшли відбір, а минулого місяця і навчання у Гуляйполі та Києві. Сьогодні до складу добровольців увійшли тільки чоловіки, але голова Воскресенської громади Микола Гузенко не виключає, що скоро її склад доповнять і жінки.


- Поки говорити про фактичну діяльність команди зарано, наразі готується приміщення, де розмістяться добровольці, потрібно придбати і пожежний автомобіль. Працюватимуть пожежники на волонтерських засадах, не виключене преміювання та нагородження членів команди. За основу діяльності добровільної пожежної команди буде перейнято досвід роботи таких команд у Польщі, - наголосив Микола Гузенко. - На сьогоднішній день ведеться реконструкція колишнього приміщення котельні в селі Воскресенка для розміщення пожежної команди. Там розмістяться дільничний, комунальне господарство, члени якого і є добровільними пожежниками.

 


Асоціація добровільних пожежних команд Республіки Польща у партнерстві з Головним управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізької області нещодавно відвідали громаду та розробили плани безпеки для спеціалістів.


До участі у програмі відібрали і інші територіальні громади: Оріхівською, Комиш-Зорянською, Гуляйпільською та Широківською.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
7
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)