У Пологівській БЛІЛ встановили КТ. На підході - сучасний рентген апарат

26 Січня 2021 13:58  0  1839

На районіУ Пологівській БЛІЛ встановили КТ. На підході - сучасний рентген апарат

В рамках державної програми “EMERGENCY-2020” для Пологівської БЛІЛ заплановано проведення реконструкції відділення екстреної медичної допомоги зі встановленням новітньої компютерної техніки.

 

Програмою передбачено закупка комп'ютерного тамографу, цифровий рентген, ендоскопічне обладнання, та ультразвукове. Ультразвукове обладнання в лікарні вже є, а ось КТ - довгоочікуване пологівцями обладнання, вже привезли та встановили у лікарні.

 

Закупівля рентген апарату також здійснена обласною лікарнею, у березні очікується його доставка до Пологівської БЛІЛ.

 

Коли запрацює

“Зараз знаходимось в процесі оформлення документів. Апарати з іонізуючим випромінюванням можуть використовуватися тільки при наявності ліцензії. Процес складний і тривалий, такий що вимагає дотримання визначених державних вимог і норм. Зараз проєкт знаходиться на експертизі, зроблені відповідні розрахунки під ці апарати.

 

Після повного монтажу двох апаратів, проведемо дозиметрію, отримаємо дозиметричні паспорти. Нове обладнання зможемо використовувати після завершення ремонту відділення і введення приміщень в експлуатацію. За оптимістичними розрахункам, це може бути другий квартал 2021 року”, - розповів головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко.

 

Загальна вартість обладнання становить майже 6 мільйонів гривень.


Рентгенологічні обстеження на новому обладнання зможуть робити за направленням мешканці всього Пологівського району. Витрати на дослідження має покривати НСЗУ.

 

Довідка:
Комп'ютерна томографія, скорочено КТ — метод рентгенівського сканування, при якому пучок рентгенівського променя пошарово та поступово проходить через тонкий шар тканин людського тіла в різних напрямках. З її допомогою можна визначити стан будь-якого органу людини, його розміри, положення, форму, стан поверхні, його функції та щільність. За допомогою КТ можна переглянути навіть будову системи кровообігу.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

95
Супер
5
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)