У пологівця виник конфлікт із ритуальною службою

15 Жовтня 2020 15:52  0  3148

Події містаУ пологівця виник конфлікт із ритуальною службою

До редакції Газети зі скаргою на неякісне виконання замовлення звернувся пологівець Михайло Бордюг. Чоловік не вперше є клієнтом ритуальної служби “Вічність” ФОП Пилипенко - замовляв виготовлення пам'ятного надгробку. Остання його співпраця з фірмою закінчилась приїздом поліції.


“Два місяці тому замовив виготовлення пам'ятника, мало того, що термін виготовлення затягли, так ще й замовлення виконали не повністю. У нижній тумбі конструкції відсутні отвори, без чого подальше її встановлення неможливе. Хоча цей та інші пункти були прописані у договорі, який мені надав виконавець замовлення.

Коли я забирав готовий пам'ятник, мені не дали змоги все ретельно оглянути, дефект вже виявив під час встановлення. Коли ж звернувся до фірми аби вирішити питання, мене у грубій формі виставили геть. Довелось викликати поліцію,” - розповів журналістам замовник.

 

За роз'ясненнями, журналісти Газети звернулись до власника ритуальної служби. Підприємець відкидає звинувачення клієнта у недобросовісному виконанні роботи:

 

“ По всім пунктам договору ми роботи зробили, проблеми у замовника могли виникнути через некваліфіковане встановлення конструкції. Коли пам'ятник встановлюють наші спеціалісти, всі гарантійні терміни конструкція витримує. Погрішності з нашого боку, усуваємо. Пам'ятник клієнту встановлювали не наші спеціалісти." - коментує Євгеній Пилипенко.

 

У поліції підтверджують факт звернення з даного питання. З приводу неякісного виконання робіт, заявнику радитимуть звернутися зі скаргою до суду.

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
9
Сміх
55
Жах
102
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)