У Пологах стартував сезон годування безхатьків

5 Листопада в 11:55  0  1101

Події містаУ Пологах стартував сезон годування безхатьків

У будівлі «Територіального центру соціального обслуговування» розпочали гаряче харчування для бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлених волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Годуватимуть двічі на тиждень: вівторок та четверг о 12.00 в приміщенні комунальної установи за адресою: м.Пологи, вул. І.Чеберка, 23.


Обід складається з борщу, каші, сосиски, хлібу, чаю.

 

Громадяни, які будуть звертатися до установи за отриманням безкоштовних обідів, обов’язково мають пройти флюорографічне обстеження.


Гаряче харчування буде проводитись за рахунок обласної Програми «Соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлених волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».
Сума коштів, виділених комунальній установі, становить 4 тис. 300 грн.
Вартість обіду 1 порції – 20 грн. Це дасть можливість придбати 215 порцій.

 

Крім того, безхатьки мають можливість поїсти за рахунок волонтерів благодійного фонду “Любов ближнього”. Годування проходить щочетверга, о 12.00 на території парку залізничників. Флюорографічне обстеження там не вимагають.

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
4
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)