У Пологах стартувала "Школа успіху"

12 Вересня в 15:06  0  1692

Події містаУ Пологах стартувала "Школа успіху"

Подія, що прийшла до нас із Києва, зібрала пологівську молодь (студенти, учні старших класів шкіл району) у актовій залі Пологівської СРШ№2. Сьогодні, 12 вересня, стартувала локальна “Школа успіху”, ініціатором і організатором якої стала учениця 11 класу Ксенія Сторчак при підтримці відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.


- Ми хочемо, щоб діти знайшли себе у цьому житті, зрозуміли, чого вони хочуть добитися. Задля цієї цілі організували захід і запросили спікерів, які б поділилися досвідом і надихнули дітей, - говорить організаторка.

 

У липні місяці Ксенія стала учасницею освітнього проекту для соціально - активних підлітків “Школа успіху від фонду Кличко” у Києві. Дівчина зустрілася з успішними українцями, які ділилися власним досвідом із представниками молоді. Локальний захід за таким же принципом вирішила провести і у власній школі. Спікерами заходу стали відомі і успішні, на думку організаторів заходу, пологівці. Впродовж двох днів прогресивна та талоновита молодь Пологівщини буде переймати поради та досвід лідерів.

 

На урочисте відкриття “Школи успіху” завітали почесні гості - керівники міста та району, а також Володимир Подорожко - керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради. Він і став першим спікером заходу, поділився з гостями власним досвідом та алгоритмом успіху. Держслужбовець наголосив, що досяг високої посади лише розраховуючи на власний розум та бажання. Зробив акцент на важливості дотримання моральних принципів у роботі і житті.

“Бережи честь змолоду, мрій про недосяжне і ти отримаєш найкращий результат”, - такий посил отримали пологівці від молодого посадовця. Учні ставили гостю свої запитання, на які отримали вичерпні і чесні відповіді.

 

Підприємець, та депутат Пологівської ОТГ Віктор Бандуров також поділився з учасниками заходу історією свого успіху, наголосивши, що високий результат досягається постійним трудом, крок за кроком. Старшокласникам та майбутнім абітурієнтам надав рекомендації, щодо визначення напрямку майбутньої справи. Запропонував бажаючим присвятити себе аграрській справі, оплатити навчання та працевлаштувати бажаючих.

“Справжній лідер, той хто йде попереду команди, бере на себе найбільшу відповідальність та навантаження. Важливо завжди залишатися людиною і з повагою ставитися до інших. Тільки кропітка, щоденна праця є запорукою успіху. Потрібно знати ціну собі, визначити мету і цілі та впевнено йти до них”, - рецепт успіху від пана Віктора.

 

Всі інші успішні спікери - Головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб, Журналіст “Пологівські Вісті” Наталія Осипенко, Володимир Донець - тренер СК “Прайд”, учасниця “Майстер - шеф” Елеонора Зубенко, Ангеліна Устименко - головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА, Юлія Григоренко - керуюча маркету “АТБ”, Світлана Філоненко - керуюча театральним гуртком ЦКД “Гірник”, Юрій Коноваленко - голова ОТГ, Анастасія Царенко - психолог, Ірина Пономарець - вчитель англійської колегіум №1, Олександр Андрющенко - масажист, Яна Доля - власниця салону “ЯД”, Микола Замирайло - журналіст, автор та виконавець пісень, продовжуватимуть ділитися своїми історіями з молоддю впродовж двох днів.

 

Учні уважно слухали і активно долучались до бесіди з успішними гостями. “Успіх реальних людей, з якими живеш поруч - надихає. Ми почули масу порад, зробили для себе відповідні висновки та взяли на озброєння. Всі спікери були відкриті і чесні, це нас і підкорило”, - ділиться враженнями учениця СРШ №2 Світлана.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

41
Супер
5
Сміх
5
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)