На Пологівщині навчають вчителів як працювати з першокласниками

1 Березня в 11:49  0  841

ОсвітаНа Пологівщині навчають вчителів як працювати з першокласниками

У районі стартувала підготовка вчителів перших класів до роботи в умовах нової української школи

 

За ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації у школах району, в тому числі Воскресенської громади проводяться тренінги з підготовки вчителів 1-х класів до 2018/2019 навчального року. Перший етап тренінгу відбувся 19-20 лютого на базі Пологівської загальноосвітньої школи № 4 .

 

Міністерство освіти і науки України розробило єдину для всіх регіонів програму підготовки вчителів, участь у тренінгу є обов’язковою для підвищення кваліфікації педагогів.

 

Тренінги включають живе спілкування і групову роботу, мотивують вчителів до змін, усвідомлення власної ролі у зміні освіти.


Надалі заплановано ще дві сесії тренінгів – у березні і – у червні.


Пологівські вчителі з нетерпінням чекали на початок занять. Запевняють, що готові до змін та втілення новизни у навчальний процес.


Нагадаємо, у лютому Кабмін затвердив новий Державний стандарт початкової освіти. Основна відмінність нового Стандарту – орієнтованість на здобуття учнями компетентностей, а не лише знань. По новому навчатимуть дітей вже з 1 вересня 2018 року.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)