У Пологах вперше з'явиться автоматизований пост моніторингу повітря

21 Жовтня 2021 13:23  0  695

На районіУ Пологах вперше з'явиться автоматизований пост моніторингу повітря

У Запорізькій області встановлять 7 автоматизованих постів моніторингу повітря.


Обласний департамент захисту навколишнього середовища провів засідання комісії з питань держмоніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря в Запорізькій зоні.

 

Як повідомляє прес-служба ОДА, в ході наради було визначено список основних джерел забруднювачів по районам і містам, в нього увійшло 37 підприємств.

Якщо говорити в розрізі районів області, то ситуація виглядає так:

 

Мелітопольський район - 10 підприємств; Бердянський район - 4; Василівський район - 7; Пологівський район - 3; Вільнянський район - 5; Токмацький район - 5; Чернігівський район - 1; Більмацкій район - 1 підприємство.

 

Члени комісії запропонували встановити 7 автоматизованих постів спостереження в таких містах, як Мелітополь (2 поста), Василівці, Пологах, Енергодарі, Бердянську, Вільнянську і на території Новополтавської сільської ради Чернігівського району.

 

Де, коли та який пост моніторингу повітря буде встановлений у Пологах, районна влада поки не знає, чекають на вказівки “зверху”.

 

Що таке пост моніторингу?
Пост моніторингу якості повітря – павільйон або автомобіль, обладнаний відповідними приладами та встановлений на чистій земельній ділянці. Будь-який пост – це комплектна лабораторія для спостереження за станом атмосферного повітря. Такі пости встановлюють у містах та населених пунктах, що обслуговуються централізованими хімічними лабораторіями. В Україні є 162 стаціонарних, два маршрутних пости спостережень та дві станції транскордонного переносу, які підпорядковані Державній гідрометеорологічній службі. Спостереження за забрудненням атмосферного повітря проводять у 53 містах України.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
7
Сміх
6
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

изображение_viber_2020-10-30_09-08-35.jpg

 

 

Пологи (г.)