Пологівські хореографічні колективи - серед кращих! Есть фото

29 Березня в 11:01  0  761

КультураПологівські хореографічні колективи - серед кращих!

З метою збереження та розвитку традицій української народної хореографії та народної хореографії інших народів,  активізації, підтримки творчої діяльності колективів народної хореографії Запорізької області, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок та виконавської майстерності хореографічних колективів  23.03.2019 на базі комунального закладу «Центр культури і дозвілля» міста Оріхів відбувся обласний конкурс народної хореографії імені Юрія та Олександри Большакових, організатором якого є Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації та комунальна установа «Обласний методичний  центр культури і мистецтва» Запорізької обласної  ради. 

 

В конкурсі взяли участь 18 хореографічнихколективів нашої області  і серед них три  пологівські.

 

Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі провідних хореографів України, за рішенням якогов номінації «Народний танець» (танець побудований на фольклорі, народних традиціях, звичаях та обрядах) за категорією «В» - «хореографічні колективи мистецьких шкіл»  зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація»Пологівської районної дитячої школи мистецтвз хореографічною композицією «Одеський дворик» посів 2 місце, а хореографічний колективПологівської районної дитячої школи мистецтвз хореографічною постановкою «Весела господарочка» отримав диплом учасника конкурсу.

 

В номінації «Народний танець» (танець побудований на фольклорі, народних традиціях, звичаях та обрядах) за категорією «А» - «аматорські хореографічні колективи (клубних закладів у містах та селищах міського типу, центрів дитячої та юнацької творчості)» зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» Пологівського  районного будинку культуриз ліричним дівочим танком «Квіти Вірменії» посів 2 місце.

 

В рамках обласного конкурсу народної хореографії імені Юрія та Олександри Большакових для викладачів хореографії мистецьких шкіл та керівників танцювальних колективіввідбувся обласний практикум і  майстер-клас народної хореографії від ведучих балетмейстерів України, який відвідали і п’ять працівників культури нашого району.

Для всіх учасників конкурсного заходу було організовано змістовну екскурсію до місцевого краєзнавчого музею, де конкурсанти ознайомились з історією Оріхівського району.

 

 Автоперевезення учасників конкурсу здійснено   в рамках фінансування Комплексної програми розвитку культуриПологівського району.

         

За інформацією відділу культури і туризму Пологівського району

 


 

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)