Пологівський центр допомоги учасникам АТО продовжує свою роботу Есть фото

19 Травня в 12:29  0  739

На районіПологівський центр допомоги учасникам АТО  продовжує свою роботу

Сьогодні, 18 травня, за участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації Ірини Півень та заступника керівника громадської організації «Ветерани АТО Пологівщини» Олега Вороніна відбулося чергове засідання Центру допомоги учасникам АТО.


За повідомленням управління соціального захисту населення, на цей час на обліку знаходиться 271 учасник бойових дій, 7 інвалідів війни та 2 члени сім’ї загиблого військовослужбовця. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 19 військових: 3 інваліди і 16 учасників АТО. У травні цього року закінчили навчання і одержали свідоцтво водія 20 учасників бойових дій: 8 осіб права категорії «С» та 12 - категорії «В». Психологічну реабілітацію отримав 1 учасник АТО. На цей час 5 учасників АТО подали документи на відшкодування витрат на оформлення земельних ділянок в Управління соціального захисту населення. З початку 2017 року здійснено виплати на відшкодування з обласного бюджету вже 52 учасникам АТО у розмірі 258753.01 грн.


За даними відділу Головного управління Держгеокадастру, у Пологівському районі Запорізької області учасникам АТО надано 210 консультацій щодо порядку одержання у власність земельних ділянок в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України. Всього по Пологівському району видано 203 накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.


За повідомленням Пологівського районного центру зайнятості, станом на 18 травня на обліку перебуває 50 учасників АТО, працевлаштовані 57 осіб. Протягом періоду перебування на обліку, всі особи отримали профконсультаційні послуги та інформацію по профнавчанню. Центром надавався комплекс соціальних послуг, спрямованих на мотивацію до праці, на вирішення питань працевлаштування.


На квартирний облік у Пологівській міській раді взято 14 військових: 13 учасників бойових дій та 1 інвалід війни. Забезпечено житлом 1 родину.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)