Пологівський ОЕЗ взяв під опіку двох поранених в АТО

1 Жовтня в 12:02  0  1799

Знай нашихПологівський ОЕЗ взяв під опіку двох поранених в АТО

ПАТ «Пологівський ОЕЗ» не залишає своїх працівників, які були мобілізовані для участі в антитерористичній операції на сході України. В останніх боях двоє мобілізованих оезівців отримали поранення. На підприємстві одразу відреагували на біду.

 

Старший майстер електричної служби Валентин Шабай мобілізований до лав української армії. На початку вересня потрапив під обстріл селища Піски Донецької області. Чоловік отримав два серйозних осколкових поранення та був відправлений до воєнного госпіталю в с. Черкаське Дніпропетровської області. Не оминуло лихо і Володимира Костенка, який до призову працював на ОЕЗі апаратником цеху екстракції олії. Під час обстрілу позицій українських військових пологівець отримав перелом ноги. Сьогодні він проходить лікування в Пологівській ЦРЛ.


Завдяки підтримці керівництва Пологівського ОЕЗу та профспілкового комітету поранені працівники підприємства отримали не тільки моральну, а й матеріальну підтримку. Також їм були надані необхідні речі та продукти. Володимира Костенка, який є профгрупоргом свого цеху, під своє шефство взяла голова профспілкового комітету ПАТ «Пологівський ОЕЗ» Марина Довгаленко, яка відвідала пораненого у лікарні.


До Валентина Шабая у військовий госпіталь навідалися представники служби головного енергетика. Колеги збираються вдруге провідати хворого та привезти необхідну допомогу.


Керівництво ПАТ «Пологівський ОЕЗ» відзначає: підтримати своїх працівників, які отримали поранення, визволяючи Донбас від окупанта та захищаючи свій край, – моральний обов‘язок кожного, незважаючи на його ранг та посаду.


Нагадаємо, на схід України було мобілізовано 19 працівників Пологівського ОЕЗу, яких підприємство, зі свого боку, усіляко підтримує. Зокрема, на придбання спеціальних засобів захисту для бійців до благодійного фонду «Пологівський край» підприємство перерахувало 65 000 грн. У зборі коштів активну участь брав профспілковий комітет заводу. Завдяки спільним зусиллям усі 19 мобілізованих працівників підприємства забезпечені бронежилетами.


Також працівники підприємства продовжують здавати кров, зокрема й для військових, які отримали поранення в зоні АТО. Всього з 1 січня по 22 вересня кров здали 98 оезівців.

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)